Redakcja HORROR.PLCzas zaczynać

Cały czas projekt HORROR.PL był odkładany na później, kiedy znajdzie się więcej czasu. Ale czas zaczynać. To bardziej zmotywuje do działania.
12 kwietnia 2021532 min

Przymierzam się do tego od długiego czasu, ale czas zacząć – chociażby od bloga, bardziej to zmotywuje. A reszta? Potoczy się pewnie dalej.

O czym będzie strona HORROR.PL?

O horrorach rzecz jasna, ale niekiedy nie w czystej postaci. Każdy kto ogląda, gra i czyta ten wie, że horror lubi występować z innymi gatunkami zacierając swoją granicę gatunkową. Na blogu znajdą się aktualności, recenzje filmów, jak i seriali, książek czy też gier komputerowych.

Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie odpowiedniego. A jak nie? To napisz e-mail. Jestem otwarty na propozycje i sugestie.

Kilka słów o autorze

Nazywam się Sebastian, ale mówcie mi Sebix – bo tak przylgnęło do mnie. Horror to coś co kocham. Na co dzień zajmuję się grafiką, a z pasji studiuję filmoznawstwo, więc mam nadzieję, że fachowo będę oceniać i polecać Wam ciekawe treści.

Przyszłość

Za kilka dni zostanie wgrana baza filmów/seriali, następnie książki i gry PC, czy też na konsolę. Mam nadzieję, że w maju zacznie działać forum.

sebastian

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts